Poznaj nas

Biuro Podatkowe od 1995r. prowadzi obsługę księgowo-podatkową. Od 1998r. właściciel Biura Zbigniew Hupa jest doradcą podatkowym z numerem wpisu 07479, jest członkiem, a od 2018 r. także Wiceprzewodniczącym Świętokrzyskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych w Kielcach, posiada polisę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej.

Najważniejsze dla Biura to wygoda Klientów, atrakcyjne ceny, rzetelność i najwyższa jakość świadczonych usług. Staramy się, aby rozliczenia podatkowe oraz sprawy kadrowo-płacowe nie stanowiły dla Klienta problemu. Jesteśmy świadomi, że naszym zadaniem jest udzielenie maksymalnej pomocy w prowadzeniu własnych firm, nie ograniczamy się tylko do dokonania księgowań.

Obecnie świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową i kadrowo-płacową dla ponad dwustu Klientów o różnym profilu działalności – od małych jednoosobowych firm do większych zatrudniających kilkudziesięciu pracowników.

W Biurze Klienci mogą liczyć na obsługę przez dobrze wykształconych i wyspecjalizowanych w zakresie oferty Biura pracowników. Ich mocną stroną jest wiedza oraz doświadczenie zdobyte podczas kilkunastoletniej pracy w Biurze. Nasi dotychczasowi Klienci to potwierdzają. Życzliwość i miła obsługa to dla nas sprawa priorytetowa.

Kadra stale podnosi posiadane kwalifikacje zawodowe na kursach, szkoleniach oraz studiach wyższych, w tym również studiach podyplomowych z zakresu rachunkowości na renomowanych uczelniach. Dwie osoby zatrudnione w tut. Biurze oraz właściciel Biura ukończyli studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie Krakowskiej Szkole Biznesu na kierunku finanse i rachunkowość. Posiadają certyfikaty księgowego uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Obsługiwanym Klientom pomagamy w rozwiązywaniu niejednokrotnie skomplikowanych problemów podatkowych. W razie potrzeby możemy korzystać z pomocy specjalistów – prawników, biegłych rewidentów, notariusza.

Klientów reprezentujemy w urzędach skarbowych, ZUS w tym również podczas wszystkich kontroli, a także przed sądami administracyjnymi w sprawach podatkowych.

Do rozliczeń księgowo-podatkowych posługujemy się popularnymi i jednocześnie nowoczesnymi programami firmy INSERT z Wrocławia, które zawsze zapewniają obsługę zgodnie z obowiązującymi przepisami, poza tym są funkcjonalne zarówno dla pracowników jak również dla Klientów poprzez tworzenie różnych zastawień, bilansów pokazujących rezultaty prowadzonej działalności. Z programów tej firmy korzysta wielu naszych Klientów, co znacznie upraszcza wzajemną współpracę przy prowadzeniu ksiąg podatkowych i rachunkowych. Programy tej firmy mogą być przystosowane do współpracy z programami innych firm.

Zaufało nam wielu Klientów powierzając prowadzenie rozliczeń swoich firm, ponadto udzielamy konsultacji w wielu sprawach mających poufny charakter. Ze swej strony zapewniamy maksymalną dyskrecję. Z obowiązku zachowania tajemnicy zawodowej może nas zwolnić jedynie sąd.

Przestrzeganie zasad etyki wykonywania zawodu doradcy podatkowego zwiększa zaufanie Klientów do korzystania z usług naszego Biura oraz powoduje zadowolenie z profesjonalnej obsługi.

W lipcu 2010r. siedziba Biura Podatkowego została przeniesiona do nowego budynku przy ul. Kusocińskiego 9.

W grudniu 2019r. właściciel Biura Podatkowego Zbigniew Hupa został odznaczony przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Złotym Krzyżem Zasługi za działalność na rzecz przemian demokratycznych w Polsce. Uroczystość wręczenia odznaczeń odbyła się w Pałacu Prezydenckim w Warszawie z okazji 38 rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce.

Close Menu